Hlavní menuNABÍDKA NEJEN BARVENÉHO DŘEVA

Povrchově ošetřené dřevo, které nabízíme, má tyto výhody:

  • Po celém obvodu profilu je průmyslově nanesena impregnační látka a v druhém stupni rovněž celoobvodově lazura v sytém barevném odstínu. Pohledová strana má rovnoměrný nástřik vrstvy pružného lazurovacího laku.
  • Ošetřené dřevo je konstrukčně stálé a chráněné preventivními látkami proti houbě, zamodrání a hmyzu. Montáž můžete bez obav realizovat v kterémkoliv ročním období.
  • Na dotření řezů potřebujete jen malé množství barvy ve sladěném barevném odstínu.
  • Rádi vám poradíme a pomůžeme vybrat vhodný typ obkladu. Ušetříme vám čas s dopravou povrchově upraveného materiálu až na místo montáže.
  • Správně vybrané a namontované obklady na vašem domě vás budou provázet dlouhou dobu dokonalým vzhledem i bez náročné údržby.

Prodej materiálu

Naše firma má i své obchodní oddělení, které se zabývá prodejem veškerého stavebního materiálu. Zdarma zpracujeme cenové nabídky, poradíme a dodáme materiál dle přání zákazníka. Máme výhradní zastoupení na prodej vybraného zboží, jako jsou například střešní okna Dachstar, zboží od firmy DOLLE, či zábradlí PROVA.

Kompletně dodáme materiál pro střechy od hranolů, vazníků, klempířských prvků, střešních doplňků, veškerých typů krytin, střešních oken. Snažíme se zaujmout osobním přístupem a skvělým servisem.

pix (1K)

sipka STAK-D, spol. s r.o.

Adresa: 696 83 Domanín 212
Telefon: (+420) 518 388 228
E-mail: stak-d@stak-d.cz

sipka záruka kvality
  a profesionality


cert1 cert2 cert3

sipka informace
  pro klienty

2020 © STAK-D, spol. s r.o. | iz